Ulus Parkı Nerede Nasıl Gidilir Kahvaltı Fiyatları – Etiler / İstanbulUlus Parkı

Ulus Parkı

İstanbul’un belki de en güzel manzaralarından birine sahip olan Ulus Parkı, İstanbul Boğazı’na tepeden bakabileceğiniz bir yerde yer alıyor. Ulus Parkı’nın bu kadar beğenilmesinin en önemli nedeni manzarası. Ayrıca yemyeşil ağaçların içinde oluşu cazibesini arttırıyor. Pazar günleri çok kalabalık olan Ulus Parkı’na imkanınız var ise hafta içi günlerde gitmenizi öneriyoruz. Çocuğunuzla birlikte güzel ve rahat vakit geçirmek isterseniz Ulus Parkı tercih ettiğiniz mekanlar arasında olmalı. Ulus Parkı’nda  manzara izlemek, parkın içindeki kafede çocuğunuzla güzel bir yemek yiyebilirsiniz ve manzaranın temiz havanın tadını çıkarmak için güzel bir park.

 

Ulus Parkı Kahvaltı Fiyatları:

İlk girişte sizi bir cafe karşılayacak burada günün her saati bir şeyler yeyip-içebilirsiniz. Pazar Kahvaltı & Brunch günüdür. Ücreti Kişi başı 25-45Tl. civarındadır.

 

Ulus Parkı 2015 Fiyatları:

Çay: 7 Tl.

Kahve ve Meşrubat: 15 ila 20tl.

Yeme İçme: 35 ila 55tl.

Ulus Parkı Nerede Nasıl Gidilir?

  1. Adnan Saygun Cad. Ulus Parkı , Etiler
  2. Taksim’den DT2 No’lu İETT otobüsleriyle “Ulus Mahallesi” durağı
  3. Araçla, Akmerkez’den Ortaköy’ü Etiler”e bağlayan Ulus yönüne giden yolu  ’Adnan Saygun Caddesi”ni takip ederek Ulus Parkı’na ulaşabilirsiniz.

 

Ulus Parkı Resimler

Ulus Parkı Krokisi

Online Bilet
Gezilmesi Gereken Yerler

Gezilmesi Gereken Yerler

Sitemize üye olarak, Gezi yazılarınızı, Keşiflerinizi, Serüvenlerinizi, Notlarınızı ve deneyimlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Biliyoruz ki sizlerden öğreneceğimiz çok şey var. Gezi Yazısı Göndermek İçin Tıklayın.
Gezilmesi Gereken Yerler
Yorumlar

Cevap bırakın

1 Yorum Açık "Ulus Parkı Nerede Nasıl Gidilir Kahvaltı Fiyatları – Etiler / İstanbul"

Notify of
avatar

Sort by:   newest | oldest | most voted
Emine Azar
Ziyaretçi
Emine Azar
2 yıl 2 ay önce

manzara muhteşem tavsiye edilir

wpDiscuz