Ulus Parkı Nerede Nasıl Gidilir Kahvaltı Fiyatları – Etiler / İstanbul

| 26 Temmuz 2012 | 1 Yorum
Ulus Parkı

Ulus Parkı

İstanbul’un belki de en güzel manzaralarından birine sahip olan Ulus Parkı, İstanbul Boğazı’na tepeden bakabileceğiniz bir yerde yer alıyor.

Ulus Parkı’nın bu kadar beğenilmesinin en önemli nedeni manzarası. Ayrıca yemyeşil ağaçların içinde oluşu cazibesini arttırıyor. Pazar günleri çok kalabalık olan Ulus Parkı’na imkanınız var ise hafta içi günlerde gitmenizi öneriyoruz. Çocuğunuzla birlikte güzel ve rahat vakit geçirmek isterseniz Ulus Parkı tercih ettiğiniz mekanlar arasında olmalı. Ulus Parkı’nda  manzara izlemek, parkın içindeki kafede çocuğunuzla güzel bir yemek yiyebilirsiniz ve manzaranın temiz havanın tadını çıkarmak için güzel bir park.

Ulus Parkı Kahvaltı Fiyatları:

İlk girişte sizi bir cafe karşılayacak burada günün her saati bir şeyler yeyip-içebilirsiniz. Pazar Kahvaltı & Brunch günüdür. Ücreti Kişi başı 25-35Tl. civarındadır.

Ulus Parkı 2013 Fiyatları:

Çay: 5 Tl.

Kahve ve Meşrubat: 10 ila 15tl.

Yeme İçme: 30 ila 50tl.

Ulus Parkına Nerede Nasıl Gidilir?

  1. Adnan Saygun Cad. Ulus Parkı , Etiler
  2. Taksim’den DT2 No’lu İETT otobüsleriyle “Ulus Mahallesi” durağı
  3. Araçla, Akmerkez’den Ortaköy’ü Etiler”e bağlayan Ulus yönüne giden yolu  ’Adnan Saygun Caddesi”ni takip ederek Ulus Parkı’na ulaşabilirsiniz.

 

Ulus Parkına Ait Resimler

Ulus Parkı Krokisi

Etiket: , , , , , ,

Katagori: Brunch & Sabah Kahvaltisi, Brunch Kahvaltı, Cafe & Restaurant - Yeme-İçme Yerleri, Cafe Restaurant İstanbul, Etiler, Gezilecek Yerler, Park Bahçe İstanbul, Piknik Alanları & Doğa Güzellikleri

Yorum (1)

Trackback URL | Yorum RSS Feed

  1. Emine Azar diyor ki:

    manzara muhteşem tavsiye edilir

Bir Cevap Yazın