İstanbul Akvaryum Nerede Nasıl Gidilir? – İstanbul Akvaryum Giriş Ücreti? Florya/İstanbulİstanbul Akvaryum Nerede Nasıl Gidilir? – İstanbul Akvaryum Giriş Ücreti? Florya/İstanbul

Herkesin gitmesi, görmesi, gezmesi gereken mükemmel bir yer. Böyle bir balık cenneti yok! Oltayı al, akşama eve boş gitmezsin.. :D Şaka bir yana içerisi tam bir görsel şölen. Sayısız balık türü, sürüngenler, bitki örtüleri ve Cafeleriyle dört dörtlük bir yer diyebiliriz. Şimdi bizim Türk milleti şöyle düşünüyor olabilir; Çünkü gidene kadar bende öyle düşünüyordum. :) İki balık görmek için para mı vericez şimdi?, hele bir de kalabalık Aileyseniz bu düşünce daha da yükseliverir. Ama şöyle bir hesap yaptığınızda hiçte öyle değil. Hem kendiniz hemde çocuklarınız için hiç bir yerde göremeyeceğimiz eşsiz türde balıklar var. Lafı çok uzatmadan İstanbul Akvaryuma göz geçirmeye başlayalım.

Umarım İstanbul Akvaryum yetkilileri bu yazımı okuduklarında “bu bizi övüyor mu?, kötülüyor mu? belli değil” diye düşünmezler. :D Yok yok vallahi övüyorum hatta bedava tanıtımını yapıyorum beğenirseniz iletişim bölümünden hediye biletler kabulümdür. Kendim için değil sitemize girenlere hediye edeceğiz canım. :)

Açılış-Kapanış Saatleri

Hafta içi Ve Hafta Sonu Açılış Saat:  10:00

Hafta içi Son Ziyaretçi Giriş Saati:  19:00

Hafta Sonu Son Ziyaretçi Giriş Saati:  20:00

 

İstanbul Akvaryum Giriş Ücreti?

Yetişkin : 35 TL.

Öğrenci, Öğretmen, Engelli, 65 yaş üstü, Gazi : 25 TL.
(Kimlik gösterilmesi zorunludur.)

Yıllık Geçiş (Yetişkin) : 85 TL.

Yıllık Geçiş (Çocuk) : 63 TL.

3 kişilik aile :  78 TL.

4 kişilik aile : 96 TL.

16 kişi ve üzeri Yetişkin Grup : 26 TL.

16 kişi ve üzeri Öğrenci Grup : 19 TL.

4 kişilik aileye ek her bir kişi : 23TL.

0 – 2 Yaş Ücretsiz. 2 yaş üstü: 25 Tl.

İSTANBUL AKVARYUM “HEPSİ BİR ARADA” PAKETLERİ
Gold Paket (Yetişkin) – Akvaryum+Labirent+Sinema+Quest :   43 TL.

Premium Paket (Yetişkin) – Akvaryum+Labirent+Sinema :  40 TL.

Silver Paket 1 (Yetişkin) – Akvaryum+Labirent :  38 TL.

Silver Paket 2 (Yetişkin) – Akvaryum+Sinema :   39 TL.

Gold Paket (Öğrenci) – Akvaryum+Labirent+Sinema+Quest :  33 TL.

Premium Paket (Öğrenci) – Akvaryum+Labirent+Sinema :  30 TL.

Silver Paket 1 (Öğrenci) – Akvaryum+Labirent :  28 TL.

Silver Paket 2 (Öğrenci) – Akvaryum+Sinema :  29 TL.

 Fiyat Güncellenme Tarihi: 2 Şubat 2014

 

İstanbul Akvaryum’a Nasıl Gidilir?

Kendi aracınızla Sahil yolundan; Florya tabelalarını takip etmeniz yeterli. Eğer E5 üzerindeyseniz Bakırköy sahil yolu veya Ataköy sahil yoluna girip yine florya tabelalarını takip edebilirsiniz.

Metrobüs ile Florya Beşyol durağında inilip buradaki dolmuşlarla geliniyor. Bize en yakın metrobüs durakları : Sefaköy, Florya – Bağlar, Cennet mah.

İETT’nin BN1 Halkalı – Eminönü hattı ve BN2 Küçükçekmece – Eminönü hattı otobüsleri’ni kullanarak, İstanbul Akvaryum’un hemen önünde bulunan Belediye Tesisleri durağında inip bize ulaşabilirsiniz.

Gebze’den Harem minibüsü ile Uzunçayır’da inip, Uzunçayır’daki metrobüs durağından metrobüse binip Sefaköy durağında ineceksiniz. Sefaköy durağının hemen yanında duran Florya minibüsleri ile İstanbul Akvaryum’a ulaşabilirsiniz.

İstanbul Akvaryum Krokisi


Daha Büyük Görüntüle

 

İstanbul Akvaryum Resimleri

 

İstanbul Akvaryum Nerede Nasıl Gidilir? - İstanbul Akvaryum Giriş Ücreti? Florya/İstanbul, 8.2 out of 10 based on 53 ratings