İstanbul Akvaryum Nerede Nasıl Gidilir? – İstanbul Akvaryum Giriş Ücreti? Florya/İstanbulİstanbul Akvaryum

İstanbul Akvaryum

Herkesin gitmesi, görmesi, gezmesi gereken mükemmel bir yer. Böyle bir balık cenneti yok! Oltayı al, akşama eve boş gitmezsin.. :D Şaka bir yana içerisi tam bir görsel şölen. Sayısız balık türü, sürüngenler, bitki örtüleri ve Cafeleriyle dört dörtlük bir yer diyebiliriz. Şimdi bizim Türk milleti şöyle düşünüyor olabilir; Çünkü gidene kadar bende öyle düşünüyordum. :) İki balık görmek için para mı vereceğiz şimdi?, hele bir de kalabalık Aileyseniz bu düşünce daha da yükseliverir. Ama şöyle bir hesap yaptığınızda hiçte öyle değil. Hem kendiniz hemde çocuklarınız için hiç bir yerde göremeyeceğimiz eşsiz türde balıklar var. Lafı çok uzatmadan İstanbul Akvaryuma göz geçirmeye başlayalım.

Umarım İstanbul Akvaryum yetkilileri bu yazımı okuduklarında “bu bizi övüyor mu?, kötülüyor mu? belli değil” diye düşünmezler. :D Yok yok vallahi övüyorum hatta bedava tanıtımını yapıyorum beğenirseniz iletişim bölümünden hediye biletler kabulümdür. Kendim için değil sitemize girenlere hediye edeceğiz canım. :)

Açılış-Kapanış Saatleri?

Hafta içi Ve Hafta Sonu Açılış Saat:  10:00

Hafta içi Son Ziyaretçi Giriş Saati:  19:00

Hafta Sonu Son Ziyaretçi Giriş Saati:  20:00

 

İstanbul Akvarym İçin Çektiğimiz Video

Bu güzel görüntüleri izlerken youtube kanalımızı abone olmayı unutmayın. :)

İstanbul Akvaryum Giriş Ücreti?

Tek Kişi Yetişkin : 42 TL.

Öğrenci, Öğretmen, Engelli, 65 yaş üstü, Gazi : 29 TL.
(Kimlik gösterilmesi zorunludur.)

Yıllık Geçiş (Yetişkin) : 125 TL.

Yıllık Geçiş (Çocuk) : 95 TL.

3 kişilik aile :  99 TL.

4 kişilik aile : 124 TL.

4 Kişilik Aileye Ek Her Kişi İçin : 26 TL.

 Fiyat Güncellenme Tarihi: 18  Temmuz 2015

İstanbul Akvaryum Nerede, Nasıl Gidilir?

Kendi aracınızla Sahil yolundan; Florya tabelalarını takip etmeniz yeterli. Eğer E5 üzerindeyseniz Bakırköy sahil yolu veya Ataköy sahil yoluna girip yine florya tabelalarını takip edebilirsiniz.

Metrobüs ile: Florya Beşyol durağında inilip buradaki dolmuşlarla geliniyor. Bize en yakın metrobüs durakları : Sefaköy, Florya – Bağlar, Cennet mah.

Otobüs ile: İETT’nin BN1 Halkalı – Eminönü hattı ve BN2 Küçükçekmece – Eminönü hattı otobüsleri’ni kullanarak, İstanbul Akvaryum’un hemen önünde bulunan Belediye Tesisleri durağında inip bize ulaşabilirsiniz.

Gebze’den Harem minibüsü ile: Uzunçayır’da inip, Uzunçayır’daki metrobüs durağından metrobüse binip Sefaköy durağında ineceksiniz. Sefaköy durağının hemen yanında duran Florya minibüsleri ile İstanbul Akvaryum’a ulaşabilirsiniz.

İstanbul Akvaryum Resimleri

 

İstanbul Akvaryum Krokisi

Online Bilet
Aykut Düşova

Aykut Düşova

Sitemize üye olarak, Gezi yazılarınızı, Keşiflerinizi, Serüvenlerinizi, Notlarınızı ve deneyimlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Biliyoruz ki sizlerden öğreneceğimiz çok şey var. Gezi Yazısı Göndermek İçin Tıklayın.
Aykut Düşova
Yorumlar

Cevap bırakın

15 Yorumlar Açık "İstanbul Akvaryum Nerede Nasıl Gidilir? – İstanbul Akvaryum Giriş Ücreti? Florya/İstanbul"

Notify of
avatar

Sort by:   newest | oldest | most voted
fatoş
Ziyaretçi
fatoş
10 ay 8 gün önce

Evet cok güzel tam bir kazık fiyatlar turiste göre hoş florya çevresi tamamen turist bence. Hele bir pamuk şekeri 3 lira gectim onu lokantaya giriyorsunuz menude istediginiz yemek 55 tl hadi diyorsunuz nalet olsun cocugun gonlu olsun hesap bir geliyor 84 tl niye siz istemediginiz halda masaya gelen ikram sandiginiz tereyag peynir bir somun büyüklüğünde lavas bardaginiza konulan yarim bardak su bile ücretli benim aklım almadi kazığı yedik bir kere aklı alan gitsin haa not. Florya civarinda avmler cafeler zaten uçuk diye uğradıkları için 55tl ye neyse katlanalim dedim.

serkan durgun
Ziyaretçi
serkan durgun
10 ay 9 gün önce

yukardaki fiyatlar 2015 fiyatlari degil zam gelmiş.onlarin olsun baliklari biz belgeselden izleriz

gultekin
Ziyaretçi
gultekin
1 yıl 7 gün önce

hadi ben kalkip izmitten ozel arabamla gittim,arabami park edecek alan varmi? merak iste..

wpDiscuz